Angry Birds Go! se objeví již 11.prosince v Google Play. Budou plné in-app nákupů

0

angry birds go

Již za necelých 14 dní se v Google Play Store objeví nejnovější přírůstek ze série Angry Birds od vývojářů Rovio. Byl pojmenován jako Angry Birds Go! a půjde o závodní hru. Tento krok dříve uskutečnili i tvůrci Maria, Sonic nebo Crash Bandicoot. Nyní tak i naštvaní ptáci usednou za volant závodních motokár.

Na Novém Zélandu je již hra k dispozici na zařízení s iOS, jehož uživatelé si ji mohou stáhnout zdarma. Ovšem to má menší háček. Uvnitř herního titulu se nachází in-app nákupy, nově však dosahují velkých částek.

V Angry Birds Go! si můžete zakoupit třeba motokáru Big Bang Special Edition, která je na Novém Zélandu nabízena za 64,99 NZD, tedy 53 USD. V přepočtu se dostáváme na hranici 1 100 korun. A pravděpodobně nejrychlejší motokára vás vyjde na 100 dolarů (přes 2000 korun).

Za reálné peníze si pak můžete koupit i mince či drahokamy. Navíc se každý pták po několika závodech unaví, vy mu můžete dodat energii pomocí drahokamů nebo vybrat jiného ptáka. Aby toho nebylo málo, jsou dostupné také odemykatelné postavy a bonusy za reálné peníze.

Můžeme tak jen doufat, že tyto vysoké částky za nákupy in-app nebudou mít za následek snížení hodnoty zábavy, které jsme u Angry Birds zvyklí.

Zdroj: GSM Arena a AndroidPolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here