Angry Birds Epic se představuje v novém gameplay videu

0

Angry Birds Epic

Vývojářská společnost Rovio udělala velkou díru do světa svou herní sérií Angry Birds. Ta se stala velmi populární a hrají ji milióny lidí po celém světě. Ti hraním tráví desítky hodin, protože se série neustále rozrůstá a hlavně se pořád aktualizuje o nové úrovně. Z mobilní platformy přešla i například na Facebook, nebo přímo na počítač.

Angry Birds Epic

Z herní série Angry Birds můžete znát například tituly Angry Birds Seasons, Angry Birds Star Wars I. + II. nebo poslední díl Angry Birds GO!. Studio Rovio si však pro nás připravilo další kousek, ve kterém se svým způsobem vydáme do středověku. Angry Birds s podtitulem Epic jsme vám představili před několika dny. To bude svým žánrem opět odlišné od původních her, stejně jako Angry Birds GO!, které nabízí závody s oblíbenými ptáky. Tentokrát se můžeme těšit na tahové RPG, ve kterém se bude kouzlit a bojovat.

V tuto chvíli jsou představeni dva středověcí zástupci. Prvním z nich je tradiční červený pták zvaný Red, který na sebe oblékl zbroj pro rytíře. Druhým je Chuck a ten má naopak schopnosti čaroděje. Jak si můžete všimnout na obrázku níže, Angry Birds se ve středověkém díle Epic budou lišit výší zdraví a útočné síly.

Angry Birds Epic

Angry Birds Epic jsou nyní dostupné pouze na iOS pro Austrálii, Kanadu a Nový Zéland. Další země spolu s verzí pro Android budou brzy následovat. Nyní si již jen vychutnejte první gameplay video.

http://youtu.be/NCs_1NCLo90

Zdroj: Angry Birds a PHAndroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here