Tesco začne 6. listopadu prodávat vlastní tablet, smartphone a chytrý náramek pod značkou Op3n dott

0

HardwareOp3ndott

Tesco dnes na tiskové konferenci představilo trojicí chytrých zařízení smartphone, tablet a chytrý náramek, Všechny tři zařízení budete moci nalézt v sítí tohoto prodejce po celé České republice pod značkou Op3n dott  již od čtvrtka 6. listopadu. Tesco se snaží potencionální zákazníky oslovit elegantním designem, slušným výkonem a velmi zajímavou cenou. Všechna zařízení jsou oficiálně podporována Googlem a Intelem. Poměrně slušně vybavený smartphone i tablet bude k dostaní za 2499,- Kč, náramek si pak budeme moci pořídit za 1699,- Kč.

Naše nová řada Op3n dott je určena všem zákazníkům, kteří hledají cenově dostupné, ale kvalitní, výkonné a designově zajímavé produkty. V partnerství s předními značkami jako Intel a Google jsme našli skvělou příležitost vytvořit portfolio produktů Op3n dott, které vznikaly s ohledem na potřeby a preference našich zákazníků v celé střední Evropě,“ uvádí Adrian Pearce, ředitel General Merchendise, Tesco ČR.

 Op3ndott tablet2 Op3ndott tablet1 Op3ndott tablet

Tablet nabídne 7,85″ displej s rozlišením 1024×768 px, dvoujádrový procesor Intel Atom Z2520, 1 GB RAM, 8 GB datové uložiště rozšiřitelné pomocí microSD karet. Dále tablet nabídne 5 MPx zadní fotoaparát doplněný o přední 2 MPx kameru.

 Op3ndott smartphone2 Op3ndott smartphone1 Op3ndott smartphone

Smartphone nabídne 4,5” IPS displej s rozlišením 540 × 960 px, 1,3 Ghz čtyřjádrový procesor Intel, 1 GB RAM,8 GB  datové uložiště rozšiřitelné pomocí microSD karet až o dalších 32 GB, 5 MPx zadní fotoaparát doplněný o přední 2 MPx kameru.

Mezi již nainstalovanými aplikacemi uživatelé najdou knihovnu, filmy, cloudové úložiště, voice over internet a hry. Jako bonus budeme navíc po tři měsíce nabízet zdarma neomezený přístup do světa zábavy s řadou audio a video streamových záznamů a herních služeb,“ dodává Adrian Pearce.

 Op3ndott naramek2 Op3ndott naramek1 Op3ndott naramek

OP3N Fitband bude dostupný v 8 různých barvách. Náramek bude v průběhu dne zaznamenávat Vaší aktivitu: bude sledovat a měřit příjem potravin a nápojů, počet kroků a aktivit a monitorovat spánek.

Ke každému zařízení si lze také vybrat příslušenství, nabídka obsahuje čtyři pouzdra na tablet, bezdrátová sluchátka s Bluetooth a micro USB.

doplnky

    Op3ndott sluchatka Op3ndott USB kabel Op3ndott nabijecka Op3ndott obal

Zdroj: Tisková zpráva, op3ndott.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here