PhonePad+: proměňte Galaxy SII a SIII v tablet

1

Asus je známý svými experimenty s hybridy telefonu-tabletu v podobě Asus Padfone. Nemusíte mít přímo telefon od Asusu, a i tak si z něj můžete udělat pomocí speciálního nařízení tablet. Řešení se jmenuje PhonePad+. A co se za tímto názvem skrývá?

phonepadplus

PhonePad+ je 10″ zařízení, které se skládá z těla a dotykového displeje o rozlišení 1024×600 pixelů. Zařízení se propojuje s telefonem pomocí BlueTooth, USB a MHL. Samotné zařízení samo o sobě nic neumí, ale pokud do docku vložíte Samsung Galaxy SII nebo Galaxy SIII, obraz se z telefonu promítne na displeji a vy můžete dál pokračovat v práci, podobě jako na modelu Padfone od Asusu. „Tablet“ je vybaven baterií, která poskytne až 8 hodin provozu. Telefon se z této externí baterie může také dobíjet. Fungování blíže popisuje video níže.

Zařízení samo o sobě využijete nejvíce při hraní her či sledování filmů. Pro větší komfort při hraní můžete připojit BT ovladač. Displej můžete používat ve vysunuté poloze či v zasunutém stavu, kdy připomíná tablet. Celé zařízení se bude v červnu tohoto roku prodávat prozatím pouze ve Velké Británii a pořídíte jej za 149,99 £. Do budoucna se možná dočkáme také podpory více zařízení.

phonepadplus-3 phonepadplus-2 phonepad-5 phonepadplus-4 phonepadplusgaming

Zdroj: ph via dm

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here