Samsung Galaxy S3 a Galaxy S4 dostávají opravenou aktualizaci na Android 4.3

7

Samsung Galaxy S4 vs Galaxy S3

O zahájení aktualizace letošní i loňské vlajkové lodi Samsungu na Android 4.3 Jelly Bean jsme vás už informovali před několika týdny. Bohužel výrobci se update příliš nepovedl a tak muselo být jeho vydávání pozastaveno. V případě Galaxy S3 obsahovala nová verze systému dokonce takové chyby, že uživatelé často nemohli smartphone po aktualizaci vůbec používat. Více informací o zpackaném updatu si můžete přečíst v našem starším článku.

Podle mnoha evropských uživatelů už Samsung chyby napravil a zahájil druhou vlnu aktualizací Galaxy S3 a Galaxy S4. Pokud tedy máte některý z těchto smartphonů, očekávejte v nejbližší době příchod Androidu 4.3 Jelly Bean. Update je možné nainstalovat OTA cestou (tj. přes Wi-Fi) nebo pomocí počítačového programu Kies.

Pokud jste na Android 4.3 Jelly Bean aktualizovali už dříve, měli byste provést další update přes Samsung Kies na opravenou verzi systému. Seznam novinek, které přináší jednotlivé aktualizace, najdete v našich předchozích článcích:

zdroj: GSM Arena

7 KOMENTÁŘE

  • Tommy

   před 18 hodinami

   Pozde, uz jsem vymenil za jinou znacku. Takovej hnus co mi ta aktualizace udelala s telefonem se jen tak nevidi..
   —–
   ty vole to jsou keci proste samsung jen nelpsi na svete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   kazdy vyrobce mobilu nedky udela chybu. lepsi pocka na opravu nez jinou znacku.
   je totalni c!urak vymenil za jinou znacku (bez !)
   i ja ma samsung s3 a proved jsem update 4.3 a ty chybi sam odstranil a nema ani 1 problem s mobilem.

 1. To je článek panebože… Zahájil druhou vlnu ? A kde ? Jak můžete něco takového napsat když to není pravda…

 2. jedna chyba se přeci našla. Stále při pokusu o sdílení fotografie z Galerie aplikace „spadne“ s hláškou „Galerie se zastavila“ Tzn. nelze z Galerie přidat fotku do mailu, mms, Facebooku, prostě nikam. Nabídka se ani nezobrazí a app hned padá. 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here