HTC One dostává v ČR aktualizaci na Android 4.3 a Sense 5.5

0

HTC One blue render

Aktualizace pro HTC One dorazila do České republiky a na Slovensko dříve, než jsme čekali. Majitele smartphonu dnes překvapil update s označením 3.62.401.1 a velikostí velikostí 675,48 MB. Hlavními novinkami jsou Android 4.3 Jelly Bean a uživatelská nadstavba HTC Sense 5.5.

Pokud vám HTC One aktualizaci nenabídl, můžete její dostupnost ověřit manuálně v Nastavení – Info o telefonu – Aktualizace systému. K instalaci není potřeba telefon připojovat k počítači a všechna uživatelská data by měla být zachována.

Sense 5.5 přináší několik příjemných novinek, které se týkají zejména domovské obrazovky Blinkfeed. Do seznamu zdrojů je nyní možné přidat libovolný RSS kanál a pokud ani přesto nepřijdete Blinkfeed na chuť, přibyla možnost úplné vypnutí této funkce. Nejrůznějších vylepšení je však v Sense 5.5 mnohem více, namátkou jmenujme: možnost úpravy rychlého nastavení v notifikační liště či vytváření GIF animací pomocí HTC Zoe.

zdroj: HTC Fans Cz/Sk

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here