Xiaomi Mi Band 1S byl oficiálně představen

0

Mi-Band-1S

Xiaomi oficiálně představilo druhou generaci svého chytrého náramku Mi Band 1S. Nová generace dostala do své výbavy snímač tepové frekvence, která tento náramek povýšila mezi nositelné zařízení právě s možností vyhodnocení tepové frekvence během různých sportovních aktivit a nejen jich. Nově dokáže náramek přes spárovaný přístroj upozornit na zdravotní rizika spojená s tepovou frekvencí.

Mi-Band-1S_1

Xiaomi u nové verze náramku Mi Band 1S zůstala věrná původnímu vzhledu bez displeje. Na notifikace uživatele upozorní vibracemi a světelným signálem z trojice LED diod, v rámci aplikace si můžete nastavit barvu upozornění. Náramek stále disponuje funkcemi měření kalorií, kroků, sledování spánku, budíku, funkcí odemknutí smartphonu. Stále však zůstává otázkou výdrž na jedno nabití. Dobrou zprávou pro všechny zájemce je vodě odolnost v rámci certifikace IP67.

Náramek bude dostupný za $15 u nás v Česku můžeme očekávat cenu okolo 600 Kč. Xiaomi svou druhou verzi potvrzuje pozici leadera na poli nositelných zařízení, na kterou se doslat díky 6 milionům prodaných kusů náramku první generace. Díky čemu mu patří 25% podíl na trhu.

Mi-Band-1S-barvy

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here