Xiaomi 11.11. začne prodávat nový fitness náramek MIiBand S1 se snímačem tepu

0

Xiaomi MIiBand S1

Xiomi má ve svém portfoliu jeden z nejoblíbenějších fitness náramků na trhu MiBand. Ten si přízeň zákazníků po celém světě získal svou nízkou cenou a délkou vydrže na jedno nabití. Náramek za cenu do 600 Kč stačí nabít jednou měsíčně.

Nová generace fitness náramku od Xiaomi ponese název MIiBand S1 do prodeje bude uveden na Sv. Martina 11. listopadu. Xiaomi se podařilo do náramku ke stávajícím funkcím (měření kalorií, kroků, sledování spánku, budíku, funkci odemknutí smartphonu a upozornění na notifikaci pomoci LED diody) nově implementovat i snímač tepové frekvence. Právě tento klíčový senzor zpřesní veškeré výstupy ze zařízení + navíc poskytne kompletní monitoring tepové frekvence.

Xiaomi zůstává u své úspěšné strategie a nová verze náramku by se měla stále prodávat za stejnou cenu jako první generace. Bohužel oproti první verzi vydrží náramek na jedno nabití podstatně kratší dobu. Věříme, že Xiaomi se podařilo vyrobit dostatečné množství náramků na sklad a zvládne uspokojit předvánoční poptávku.

Graf ceny produktu Xiaomi MiBand poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here