Přichází druhá generace chytrých náramku Huawei TalkBand B2

2

 TalkBand B2 TalkBand B2 group

Společnost Huawei včera na veletrhu Mobile World Congress 2015 představila řadu nositelných elektronických přístrojů, vyjma hodinek Huawei Watch, můžete na jejich stánku narazit na náramky TalkBand B2 a sluchátka TalkBand N1.

Náramek TalkBand B2 je druhou generací komunikačních náramků od Huawei. Oproti svému předchůdci nabídne vylepšený design, inteligentnější a přesnější funkce sledování fyzického stavu a zdatnosti a zdokonalenou synchronizaci s mobilními zařízeními uživatele.V útrobách náramku se nachází šestiosý gyroskop, který dokáže automaticky a přesně sledovat a zaznamenávat pohyby, sledovat délku a poměr hlubokého a lehkého spánku.

TalkBand B2 poskytuje výkonnější připojení přes rozhraní Bluetooth, vyjma sportovních funkcí jej můžete využít jako Bluetooth sluchátko. Náramek je vybaven dvojicí mikrofonů s technologií potlačení šumu.

TalkBand B2 disponuje výkonnou baterií, která umožňuje až pět dnů provozu, hovory v délce až 6 hodin a 12 dnů v pohotovostním režimu. TalkBand B2 podporuje zařízení s operačním systémem Android 4.0 a iPhony s operačním systémem iOS 7.0+. Při koupi si budeme moci vybrat ze tří barevných verzí: černé, stříbrné a zlaté. Doporučená maloobchodní cena prémiové verze (s koženým páskem) je 199 euro a standardní verze (s páskem z TPU) je 169 euro.

2 KOMENTÁŘE

 1. Myslím, že nová generace TalkBandu se opravdu povedla. Kombinace, funkčnosti, elegantního designu i pohotovostních časů – super.

 2. Pokud sportujete, běháte nebo jezdíte na kole nebo děláte výšlapy,

  tento úžasný chytrý náramek od Huawei Talkband B2 si pořiďte.

  Změří vám vzdálenosti, časy, oznámí, kolik jste spálili kalorií.

  Ale hlídá i váš spánek, jeho kvalitu. Ráno vás probudí.

  Pomocí Bluetooth vytvoříte sluchátko a hned telefonujete.

  Je toho hodně, pro co vám chytrý náramek možno doporučit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here