Samsung představil nové hodinky Gear S2

0

 Gear S2 Classic front Gear S2 Classic back

Společnost Samsung dnes představila chytré hodinky Samsung Gear S2. Nejnovější přírůstek do kategorie nositelných zařízení vychází z několikaletého vývoje tohoto segmentu. Samsung Gear S2 vyniká univerzálním kulatým designem s intuitivním rozhraním a pokročilými funkcemi. Díky široké nabídce doplňků lze hodinky snadno přizpůsobit osobním potřebám či vkusu.

Unikátní otočný rámeček hodinek Gear S2 společně s tlačítky Home a Back zajišťují rychlý, přesný a pohodlný přístup k oznámením i aplikacím. Na výběr máte ze dvou variant: Gear S2 představují ideální volbu pro aktivní uživatele, kteří si potrpí na minimalistický moderní design.  Naopak Gear S2 classic vynikají svou elegantní černou barvou a koženým páskem. Tento model byl vytvořen především pro ty, kteří dávají přednost nadčasovému designu klasických hodinek.

 Gear S2 sport white front Gear S2 sport white Left (1)Gear S2 sport white back

Samsung Gear S2 jsou tenké 11,4 mm, díky kompaktnímu designu se hodí téměř pro každé zápěstí. Díky 1,2 palcovému kruhovému displeji a rozlišení 360 x 360 (302 ppi) jsou aplikace zřetelně viditelné, a tak uživatelům neunikne žádné upozornění. O plynulý výkon se postarají operační systém Tizen a optimalizovaný 1GHz dvoujádrový procesor.

Uživatelé jsou neustále ve spojení se svým kalendářem, kontakty, emailem, zprávami a dokonce je možné přímo prostřednictvím hodinek odesílat krátké textové zprávy. Verze hodinek Gear S2 s 3G konektivitou je vybavena první e-SIM s hlasovou schopností, která umožňuje rychlé fungování bez toho, že by hodinky byly v těsné blízkosti  telefonu.  Nové fitness funkce hodinek Samsung Gear S2 pomohou uživatelům s udržováním výborné kondice. Díky 24hodinovému záznamu denních činností mají jejich majitelé neustálý přehled o všech aktivitách. Fitness funkce také odesílá upomínky, aby motivovala uživatele k dosažení stanovených cílů.

Dalším výkonným pomocníkem je NFC technologie, která umožňuje prostřednictvím hodinek zaplatit v obchodě. Samsung spolupracuje s řadou partnerů napříč různými odvětvími na neustálém rozšiřování možností využití Gear S2 a na zefektivnění mobility svých uživatelů různými způsoby. Nyní už je například možné hodinky využít jako chytré klíče od auta či domu, nebo jako dálkové ovladače Smart domácností. Všechny propojené funkce budou podporovány baterií, která vydrží 2–3 dny. Pro nabíjení stačí hodinky položit na bezdrátovou dokovací stanici, která je součástí balení.

Hodinky Samsung Gear S2 budou dostupné v tmavě šedém provedení s tmavošedým páskem, nebo ve stříbrném provedení s bílým páskem. Verze Samsung Gear S2 classic bude k dispozici v černé barvě s koženým páskem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here