České noviny

3

Aplikace nabízí kompletní seznam českých novin online přímo na obrazovce telefonu s Androidem. V aplikaci najdete informace z novin, zpravodajských webů a časopisů, které vycházejí v Česku. Jmenovitě to jsou Blesk, Týden, Novinky, Sprotonoviny, Ihned, Mladá fronta DNES, Aktuálně, Topix Czech Republic, Kladenský deník, Deník Moje Noviny, Metro, České Noviny, Právo, Ekonom a Livdové noviny.

Podporovaná verze Androida 1.5 +

České noviny České noviny

qr České noviny
Zdarma

3 KOMENTÁŘE

  1. Stáhni si z marketu (ikona nakupní tašky) aplikaci např. Barcode scanner, tu nainstaluj a pak jí spusť. Ukáže se ti okno, jakoby bys fotila. Tak fotoaparát namiř na takové ty divné čtverečky na této stránce (pod dvou obrázkama a je u toho napsáno zdarma) telefon si to načte a tuším že je tam tlačítko Otevřít URL… tak klik a tu apps můžeš stáhnout…. Je to nejrychlejší způsob jak stáhnout apps takhle když ji vidíš na netu. Jinak bys to musela dlouze hledat v marketu.

  2. Vyborna aplikace,tohle jsem hledal dlouho a konecne to nekdo vytvoril,jsou to pravda jen odkazy na jednotlive zpravodajske weby ALE: Po kliknuti na nazev vas to odkaze na mobilni verzi webu ktera je optimalizovana pro telefony takze zobrazeni je pres celou stranku,texty velke fotky take a neni nutne pracne scrolovat.Pouzivam tuto aplikaci na Android Tabletu mivvy MIDroid Q721 a nemohu si ji vynachvalit!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here