ZombieBooth – udělejte z lidí ,,zombíky“

0

Blíží se Halloween a tak tu dnes máme něco pro pobavení. Na Google Play nalezneme spousty programů, které z Vaší, nebo cizí fotky dokáží udělat divy. Tak například pomohou s ,,odebráním vlasů“, ukáží Vám, jak budete vypadat ve stáří a nebo jak by jste vypadali po pár návštěvách McDonald’s.

U všeho se dá pobavit, ale většinou jde pouze o statické ukázky, sice se aplikace snaží nabízet přidané hodnoty ve formě dokoupitelných parádiček navíc, ale většinou přestane rychle bavit.

U ZombieBooth je zábava zaručena na delší čas. Oč jde? Jde o další aplikaci do sbírky, jak rychle, snadno a zajímavě přetvořit Vaši fotku na Zombie. Samozřejmě, aplikace neslouží k ničemu jinému, než je zábava, té ale nabídne více než dost. Nejlepší na této zábavné aplikaci je fakt, že nenabízí pouze statické snímky, fotka se hýbe, oči mrkají, zombie pusa kouše Váš prst po přiložení na displej.

      

Pokud Vás tedy zajímá, jak by jste vy, Vaši blízký nebo někdo úplně cizí vypadali jako zombie, není jednodušší volby, než stáhnout ZombieBooth a bavit se dlouhé hodiny. Aplikace dokáže shromažďovat videa ve své sbírce, kterými se následně můžete bavit, nebo jimi můžete bavit své okolí. Meze se zde opravdu nekladou. Můžete se pokusit udělat zombie i z Vašeho čtyřnohé miláčka. Stačí vybrat fotku, kurzory umístit na oči a pusu a o vše ostatní se již aplikace postará automaticky. Tedy alespoň první výsledný efekt.

Pokud Vám přestane po delší chvíli pár nabízených stylů stačit, můžete si za hotové peníze dokoupit efekty další. Aplikace samotná je samozřejmě zdarma, až přidané hodnoty ve formě dalších zombie úst, očí atd jsou již placené. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že základní efekty které aplikace nabízí jsou dostatečné. Ale pro případné ,,hračičky“ není problém za poměrně rozumné peníze dokoupit další.

Co s hotovým výsledkem? Seznam možností je dostatečný: udělat screenshot, krátké (15 s.) video a to vše pak následně ,,hodit“ Facebook, Twitter, nebo poslat známým na email.

Názorná ukázka zde:

Abych jen nechválil, sami si můžete ve videu všimnou docela pomalé zombie přeměny. Je to přeci jen náročnější proces.

Ano, aplikace neslouží k ničemu jinému, než je zábava, přesto si myslím, že pro mnohé se stane často otevíranou. Už jen pro tu srandu..Veskrze pozitivní hodnocení na Google Play totiž mluví samo za sebe.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here