Zombies, Run nyní i na Android

0

Zombíci, mobilní hra a reálně běhání v přírodě. Že Vám tato kombinace nějak nejde dohromady? Tak to jste pravděpodobně ještě neslyšeli o projektu Zombie Run, který se po úspěchu na iOS objevil tento týden i pro Android.

Hra je založena na poměrně jednoduchém principu. Když si zrovna budete chtít zaběhat, tak si s sebou vezmete mobil s nainstalovanou hrou, dáte si do uší sluchátka a kliknete na ‚play‘. Od té doby začnete dostávat skrze sluchátka jednoduché pokyny o tom, kde se zrovna nachází medické vybavení, kde je potřeba někoho zachránit a tak podobně.

Když pak na dané místo v reálu doběhnete, tak úkol automaticky splníte, čímž získáte možnost vylepšení vlastního úkrytu. Skrze to se pak dostanete k dalším misím a případně se i posunete dál v příběhu.

Kromě toho hra obsahuje také klasické logování cesty po vzoru například runkeeperu nebo jiných podobných fitness asistentů.

Hra má bohužel jeden opravdu veliký a neomluvitelný problém. Její cena byla nastavena na $7.38, tedy něco přes 180 korun českých a není k ní dostupná žádná forma demoverze na vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here