Forest Live Wallpaper – lesík ve vašem telefonu [live wallpaper]

0

Živé tapety patří již mezi folklór v možnostech přizpůsobení přístrojů s operačním systémem Android obrazu svému. K dostání je mnoho různých variací, i pohybujících se tapet s přírodní tématikou je k dispozici v oficiálním obchodě Google Play nepřeberně. Forest Live Wallpaper si oproti jiným jde svojí vlastní cestou.

Liveforest1

V základu je jedná o velice jednoduchou pohybující se tapetu. Lesní horská krajina s horami v pozadí ve velice jednoduchém vektorovém provedení ideálně doplňuje Holo prostředí surového Androida a grafiky nativních aplikací. V čem ale spočívá fakt, že se jedná o pohybující se pozadí?

Liveforest2

Forest Live Wallpaper patří mezi tapety, které využívají aktuálního počasí. Pokud je větrno, stromy se houpají do větru, pokud prší, tak prší i v našem imaginárním lese. Mezi další aktivní prvky patří obloha a denní doba, kdy se grafika přizpůsobuje aktuální situaci. Kdo nerad kouká na déšť nejenom za oknem, ale i ve svém telefonu, funkci počasí lze vypnout a užívat si tak slunce ve svém telefonu, ikdyž venku padají trakaře. Tapeta umožňuje i další nastavení grafiky. Zejména nastavení barev jednotlivých prvků.

2013-12-09 12.34.57 2013-12-09 21.39.48 2013-12-09 22.12.22

Živá tapeta Forest Live Wallpaper naštěstí netrpí neduhy obdobně laděných aplikací, díky své minimalistické velikosti lehce přesahují 600 kB je vhodná takřka pro každý typ telefonu, které svým chodem zbytečně nezdržuje a nezpůsobuje tak zpomalení celého systému. Drobné výtky lze mít také k absenci češtiny v nastavení nebo sněhu, který se aktuálně jistě bude hodit. Autor aplikace nicméně tapetu postupně doplňuje o další prvky, sníh je v dalších verzích přislíben. Aplikace je k dostání zdarma v obchodě Play.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here