Živé tapety pro Android – druhé vydání

3

Liquid Physics Live Wallpaper

Zajímavá živá tapeta Liquid Physics Live Wallpaper promění hlavní stránku vašeho Androidu v nádobu s tekutinou nebo spíše stovkou drobných kuliček, které reagují na pohyb telefonu a dotyk na displeji. Barvu tekutiny je možné nastavit, nejpraktičtější je zabarvení podle zbývající kapacity baterie. Nastavitelné je také pozadí, citlivost a další parametry.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Shake Them All! Live Wallpaper

Jednou z nejzdařilejších živých tapet pro Android je Shake Them All! Live Wallpaper. Na displeji se objeví vámi nastavený počet roztomilých androidů, kteří reagují na dotyk, pohyb i zvuk. Kromě nastavení jednotlivých senzorů můžete upravit i roboty samotné – pokud vás omrzí klasická zelená barva, k dispozici jsou stovky různých skinů, které často vytvořili sami uživatelé.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Video Live Wallpaper

Nyní můžete jakékoli video z vašeho telefonu použít jako živou tapetu. Poslouží vám k tomu aplikace Video Live Wallpaper, kterou nastavíte jako běžnou živou tapetu a v nastavení si zvolíte požadované video. Na telefonech s vyšším výkonem video spuštěné na pozadí znatelně neovlivní rychlost. Samozřejmě ale tato živá tapeta mnohem rychleji vybíjí baterii, proto poslouží spíše jako zajímavost, se kterou se můžete pochlubit svým známým.

httpv://www.youtube.com/watch?v=yv7KSSBMiK8


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Aquarium Live Wallpaper

Pokud doma nemáte mořské akvárium, jako náhrada vám může posloužit tato živá tapeta. Nabízí mnoho druhů ryb a jiných mořských živočichů, rostliny a další vybavení akvária. Jedním kliknutím na displej ryby vyplašíte, dvěma kliknutími nakrmíte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Matrix Live Wallpaper

Pokud hledáte tapetu inspirovanou sci-fi filmem Matrix, vyzkoušejte Matrix Live Wallpaper. Ta je ke stažení zdarma a je nejstahovanější živou tapetou tohoto typu pro Android. Podporuje písmena z angličtiny i japonštiny. Barvu znaků si můžete nastavit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Friendly Bugs Live Wallpaper

Tato živá tapeta rozveselí vaši hlavní stránku roztomilými beruškami a motýli. Grafické zpracování je velmi dobré a hmyz navíc reaguje na dotyk prstu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Sakura Falling Live Wallpaper

Tato tapeta plná padajících třešňových květů potěší zejména ženy. Můžete nastavit barevné téma a květy sakury navíc reagují na dotyk.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Camera through wallpaper

Stejně jako minule vám i dnes na konci nabízíme jednu netradiční živou tapetu. Představte si, že by byl displej vašeho telefonu průhledný. Díky aplikaci Camera through wallpaper uvidíte přímo na hlavní stránce vašeho systému záběry z fotoaparátu.  Dvojitým dotykem na displej můžete navíc rychle pořídit snímek. K dispozici je také několik různých efektů. Vypadá to zajímavě, ale k běžnému používání to bohužel kvůli rychlému vybití baterie telefonu není.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. 3D FireFlies Live Wallpaper
    špatný kod
    po dohledání na marketu my avast hlásí že to obsahuje škodlivý kod
    chvíli jsem ignoroval dokud my nevYskočila reklama na stáhnutí dalšího wallpaperu přímo v procházení menu telefonu není to zrovná příjemné a je to škoda nejlepší z uvedených

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here