Zimní Alpy – lyžařský průvodce pro Android

0

zimni alpy 1 zimni alpy 2

Je tady čas jarních prázdnin, během kterých mnoho lyžařů navštíví nejvyšší evropské hory. Právě pro tyto čtenáře je určena nová česká aplikace s názvem Zimní Alpy, kterou vytvořili vývojáři z ITN Europe.

Jak už název napovídá, aplikace se zaměřuje na alpská střediska v Rakousku, Švýcarsku, Německu, Itálii, Francii a Slovinsku. Konkrétně v aplikaci najdete například informace o počasí, sněhových podmínkách, otevřených sjezdovkách i vlecích a aktuální snímky z webkamer. Nechybí dokonce ani mapy sjezdovek, informace o ubytování a vzdálenosti z České republiky.

Svá oblíbená střediska můžete jednoduše uložit do oblíbených, odkud k nim budete mít rychlý přístup, a to i bez připojení k internetu. Částečně je tedy aplikace využitelná také v zahraničí, kde většina uživatelů nepoužívá mobilní připojení k internetu. Také za uživatelské rozhraní si vývojáři zaslouží pochvalu, je totiž rychlé a přehledné.

Českou aplikaci Zimní Alpy pro Android si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store. Pokud se letos chystáte na lyžování do Alp, stane se aplikace jistě vaším nepostradatelným pomocníkem.

zimni alpy 3 zimni alpy 4


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here