Zedge – když potřebujete originální vyzvánění [Recenze]

4

Sehnat vyzváněcí tón Darth Vadera, zpívajících minionů či spoustu dalších nebylo nikdy jednodušší. V aplikace Zedge, kterou si můžete prohlédnout i na webu, na vás čekají kromě spousty originálních vyzvánění a zvuků na notifikace i tapety a hry.

zedge

Co je Zedge

Zedge je bezplatná aplikace, díky které získáte přístup k netradičním a kvalitním vyzváněním, tapetám a live wallpaperům – zrovna tak v úctyhodné kvalitě.  O jeho oblíbenosti svědčí také počet stažených souborů, který se pohybuje měsíčně okolo 300 000 milionů. Samotná aplikace i všechny položky v ní jsou zdarma.

Nabídku her ke stažení prostřednictvím Google Play Store záměrně nijak nevyzdvihuji, jelikož mi tato možnost nepřišla ničím zajímavá či užitečná.

Co mě zaujalo

Sama nejvíce využívám nepřeberné množství ringtonů. Z rozsáhlé databáze zvukovou stopu jednoduše stáhnete a přímo v aplikaci ji můžete nastavit buď na notifikace, jako defaultní vyzvánění nebo ho přiřadit ke konkrétnímu kontaktu, případně jako tón budíku. Při prvním procházení jsem se několikrát zakuckala smíchy, zejména nad vyzváněním minionů, kteří zpívali Banana.

ZEDGE ZEDGE2 ZEDGE3

Zedge se vám rozhodně nepokouší vnutit ohrané a nezajímavé tóny, právě naopak. Pokud vás některý z nich pobaví či ho chcete mít v aplikaci po ruce, jednoduše přidělíte danému tónu srdíčko a naleznete jej ve favorites.

Nabídka wallpaperů je rovněž pestrá a příjemně mě překvapila kvalita obrázků.

Závěr

Jsem ráda, že jsem Zedge objevila. Naprosto dokonalá vyzvánění zdarma v přívětivé kvalitě jsou pro mě nejdůležitější částí aplikace, ale i člověk lačnící po tapetách si v Zedge najde své. Co je pro mě obrovským mínusem je přítomnost reklam, která nespočívá pouze v banneru v dolní části, ale i mnoha vyskakovacích oken. Placená verze bez nich neexistuje. Zedge však doporučuji všemi deseti i vám.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

  1. Používal jsem cca před 5-6 lety. Kde jsem stahoval tapety a hlavně schémata- motivy na telefony ( př: nokia n73, SE k750i) v tý době to byla nejlepší stránka a vše bylo pohromadě. Nyní, u to aspoň pro mě nemá cenu. Vytvánění už nepotřrebuji a schémata už též nejsou aktuální 😀 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here