Závodní simulátor F1 2016 od Codemasteru přechází z konzole na Android

0

Existuje docela hodně závodních her, které jsou dostupné pro Android, ale je těžké přijít s nějakým dobrým simulátorem pro Android, protože na mobilu se to ovládá hůře. Čili hardware mobilů neodpovídá vývojářům, kteří by chtěli udělat nějakou dobrou závodní hru, protože mobil není až tak velký, nemá klávesnici apod. Ale vývojáři z Codemasteru udělali nový simulátor na PC a konzole, která se jmenuje F1 2016 a teď je dostupná i na Android na Play Storu za $10. Myslím si, že hra bude stát vážně za to! Protože vývojáři také udělali bezvadní hry, jako je např. GRID a Dirt.

www.youtube.com/watch?v=g9mi9REQcnI

F1 2016 nabízí reálné zvuky formulí, hra také zahrnuje: rychlý závod nebo kariéru, podobizny tratí a vlastní kariéru kde si hráči mohou vytvořit svůj vlastní závodní okruh z reálných lokací, kde se jezdí závody F1. Ve hře je zahrnuto 22 řidičů z 11 závodních teamů z roku 2016, ale nečekaně na Android multiplayer bohužel nevýjde.

 

formule-3ap_resize-1

 

I když není multiplayer ve hře, tak to není až takový problém. Problém je, že budete potřebovat velmi výkonný mobil nebo tablet, aby Vám to jelo na „pěkné“, nikdy to nebude jako na PC. Také to nevypadá jako na PC, nenechte se zmást obrázky na Play Storu. Ve hře to vypadá samozřejmě mnohem jinak. Ty obrázky kopírují z obalů na PC, ale přiložené video je přímo ze hry.

Ve hře jsou 4 typy řízení, přes Bluetooth ovladač to bohužel nejde. To je určitě špatná věc pro každý simulátor, protože na ovladači se to hraje přeci jenom lépe.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here