Zálohovací aplikace Carbon se objevila v Google Play

5

carbon 1 carbon 2 carbon 3

Před několika týdny jsme vás informovali o vydání nové zálohovací aplikace Carbon pro Android, jejímž tvůrcem je vývojář Koushik Dutta, známější pod přezdívkou Koush. Tento muž rozhodně není žádným amatérem, pod jeho prsty totiž vznikly například populární nástroje ROM Manager a ClockworkMod Recovery.

Carbon (neplést se stejnojmenným twitterovým klientem) umožňuje zálohovat aplikace ve vašem telefonu a jejich data. Pokud ve svém zařízení nemáte provedený root, bude nutné kromě mobilní aplikace stáhnout také desktopového klienta pro Windows. Pokud však máte telefon s rootem, nemusíte do svého počítače nic instalovat a okamžitě po stažení Carbonu pro Android můžete začít zálohovat aplikace (včetně jejich dat).

Bezplatná verze aplikace umožňuje zálohovat na paměťovou kartu nebo do počítače. Pro náročnější uživatele je však připravena také placená verze Premium, která nabízí zálohování na cloudové úložiště (Google Drive, Dropbox a Box) a synchronizaci aplikací mezi více zařízeními s Androidem. Příjemným bonusem je absence reklam, vývojáři navíc brzy do placené verze přidají možnost plánování zálohování.

Carbon však prozatím nefunguje na telefonech a tabletech od Motoroly. Podle vývojáře je to způsobeno chybou, kterou zařízení od Motoroly obsahují. Dokud americký výrobce tuto chybu neopraví, nebude možno aplikaci na Motorolách používat. Carbon si můžete stáhnout z Google Play Store.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here