XKCD – Váš oblíbený komix kdykoliv po ruce

5

Máte rádi úžasný komiks XKCD a hledáte způsob jak si jej prohlížet na telefonu? V tom případé Vám tato stejnojménná poslouží více než dobře.

Aplikace XKCD je jen tak jednoduchá jak jen může prohlížeč komiksu být. Jako první uvidíme seznam všech vydaných dílů, přičemž u každého je přehledně zobrazeno, jestli je stažen pro offline prohlížení a také zda je zařazen mezi oblíbené. V nabídce této obrazovky máme stažení/smazání všech dílů a také zobrazení právě jenom oblíbených dílů.

Samotný díl komiksu si můžeme při prohlížení přiblížit pomocí klasického pinch-to-zoom gesta a nechybí ani možnost zobrazení alternativního textu pomocí kliknutí na obrázek. Tím však možnosti aplikace končí, ale co více byste od jednoduché čtečky jednoho komiksu chtěli.

Pokud XKCD neznáte, tak si zkuste si přečíst tento úžasný a pravdivý díl. Do komentářů prosím sdělte jestli máte zájem o tipy na aplikace dalších komiksů (Red Meat apod.).

Podporované verze Androida: 2,0+
Velikost: 119kB

XKCD QR kód
Zdarma - Android 2.1

Podporované verze Androida: 2,2+
Velikost: 139kB

XKCD QR kód
Zdarma - Android 2.2+

5 KOMENTÁŘE

  1. Pro zajímavost, server abclinuxu.cz jej překládá do češtiny. Naneštěstí žádnou aplikaci, která by obsahovala právě ty překlady jsem nenašel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here