SPB Tv 2 – televize ve Vašem Androidu

6

S aplikací SPB TV máte možnost na svém Androidu příjímat živé vysílání 150 televizních stanic z více než 17 zemí v různých jazycích. Nechybí zpravodajské, sportovní ani hudební stanice. Vše je výborně zpracováno do příjemného grafického prostředí. U každého kanálu se zobrazuje aktuální program, dále máte možnost si zobrazit program na celý den či týden. TV přehrávač podporuje obraz v obraze, přepínání mezi kanály je velmi jednoduché pomocí malých ikonek ve spodní části přehrávače. Velmi mile nás potěšila přítomnost slovenského kanálu TA3 a Music Box, bohužel chybí česká ČT24.

Podporovaná verze Androida 1.6 +

SPB tv SPB TV

Picture-in-picture

qr SPB TV 2
Zdarma

6 KOMENTÁŘE

  1. hm…super… ja by som bol zvedavý aj na to, že ako mi to sťahuje data, keď napríklad pozerám na svojom telefˇone TV približne hodinu? Máte s touto aplikáciou už skúsenosti? Mohol by niekto napísať, že za aký časový limit kolko dát využil pri pozeraní.

    ďakujem

  2. nejede zadna verze, placenou jsem nezkoušel, mobil HTC Desire HD, píše že není připojení k serveru, net ale bez problému běží, jede to momentálně někomu na desire HD?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here