Hra The Amazing Spider-Man 2 přijde v dubnu

0

Druhý díl hry The Amazing Spider-Man by měl přijít v dubnu. Hra v dílny tvůrců společnosti Gameloft byla ukázána na traileru. Příliš ji nedoporučujeme hrát, pokud chcete jít na druhý díl The Amazing Spider-Mana do kina. Podle všeho bude hra zasazena do stejného prostředí a děje jako film a mohli byste se dozvědět některé informace ještě před premiérou.

The-Amazing-Spider-Man-2-screenshots

Druhý díl se obecně nebude tolik lišit svým zpracováním od dílu prvního. Budete hrát v otevřené světě, konkrétně  v trojrozměrném modelu Manhattanu. (Model otevřeného světa je mezi hráči oblíbený, o čemž svědčí například obrovské prodeje konzolové hry Grand Theft Auto V.) Co se má podstatně zlepšit, je grafika, která bude užita při zpracování hry.

Otevřená hra přináší pozitiva i negativa. Je zřejmé, že můžete plnit úkoly jednorázové, které budete objevovat v průběhu, ale také ty dlouhodobé, které budou protkány celou hrou. Zcela jistě se tady postavíte Zelenému Goblinovi (Green Goblin) a padouchovi se jménem Electro. Celkově by mělo být ve hře až 50 různých padouchů, kterým se budete muset v kůži Petera Parkera postavit. Na druhou stranu můžete „bloudit“ a úkoly hledat, a než se dostanete kam potřebujete, může to zabrat čas.

Zároveň bude spuštěna hra nejen na Android, ale také na iOS a Windows Phone. Podle dostupných informací by měl Gameloft nachystat i verze pro další méně zastoupené operační systémy.

Zdroj: Phonearena, Youtube

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here