Facebook Messenger pořád přidává nové a nové funkce, které umožňují lépe komunikovat s ostatními. Nyní tato aplikace má k dispozici dvě nové funkce: reakce a označování uživatelů ve zprávách.

Obě funkce jsou samozřejmé, ale něco Vám o nich napíšeme. Nyní můžete ve zprávách používat Reakce jako normálně na Facebooku. Například, pokud někdo pošle fotku svého mazlíčka do chatu, můžete na ni nějak reagovat. Nebo pokud někdo plánuje večeři, můžete mu svou odpověď vyjádřit reakcí ano nebo ne. Pokud byste reakci chtěli poslat, stiskněte a podržte zprávu, poté klepněte na Vaši vybranou Reakci.

Facebook také nově přidal způsob, jak v chatu někoho označit, informovat ho o daném chatu. Řekněme například, že jste ve skupinovém chatu s několika přáteli. Pokud byste chtěli konkrétní osobu označit, stačí zadat symbol ‚@‘ nebo začít psát pár prvních písmen z jeho jména. Pokud zprávu odešlete, jeho jméno se zobrazí s vyznačeným textem a tato konkrétní osoba obdrží nový druh oznámení, kdo ho označil.

Obě tyto funkce budou dostupné všem uživatelům v následujících dnech. Pokud ne, zamiřte do obchodu Google Play a stáhněte si tuto aktualizaci.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here