Aplikace na Silvestra

0

2013 New Year Countdown LWP

Jde o aplikaci, která Vám umožní sledovat odpočet času do konce roku 2012. V nastavení aplikace je možné si vybrat několik živých pozadí s tématikou světových velkoměst jako je New York, Sydney a podobně. Také lze nastavit widget odpočtu času na Váš displej. Aplikaci stáhnete zadarmo z Google Play. Nakonec se podívejte na pár obrázků a video o aplikaci.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

AlcoDroid – deníček alkoholika

AlcoDroid umožňuje sledovat spotřebu alkoholu a hladinu alkoholu v krvi, Jedná se v podstatě o  „deníček alkoholika“. Jestliže do něj budete zapisovat, vše co vypijete získáte k dispozici zpětnou vazbu o tom, co jste vypili. Aplikace je dokonce spočítat výdaje, které za alkohol utratíte. AlcoDroid Vám zobrazí v grafu, kolik máte v krvi alkoholu a zobrazí také odhad času, kdy vystřízlivíte. Otázkou je jestli budete schopni do alkoholické kalkulačky zadávat vše co vypijete.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Taxi Guide

Aplikace Taxi Guide vám pomůže najít a objednat nejlevnější taxi. Nová aplikace má před sebou slibnou budoucnost, protože nabízí to, co ostatní aplikace ne a pokud ano, tak informace o cenách nejsou přesné, jako u této aplikace. Taxi Guide, lze taky využít, jako telefonní seznam taxislužby, pokud jste v režimu offline. Na aplikaci zamrzí, že je zatím dělána pro okruh lidí jen na třech místech v ČR a SK. Konkrétně v třech největších městech Praze, Brně a Bratislavě. Ovšem autoři aplikace neustále pracují na tom, aby rozsah aplikace, byl co největší.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Novoroční pozdravy 2013

Vytvořte si krásné novoroční přání a potěšte tím, tak své nejbližší, rodinu a přátele. Vytvoření přáníčka je jednoduché a rychlé. Můžete vložit svůj oblíbený obrázek a připsat k němu něco hezkého, co potěší. Kdyby Vás zrovna nic nenapadalo, tak jsou v aplikaci předvoleny texty. Aplikace je z cela zdarma. Přáníčko stačí nakonec poslat pomocí mobilu, nebo sociálních sítí Facebook, Twitter, Google+, nebo emailem.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Novoroční Puzzle

Užijte si vysoce kvalitní obraz. Hra obsahuje 60 úrovní s krásnými obrázky s novoroční tématikou. Na výběr jsou například obrázky s vánočním stromkem, Santa Clausem, cukrovím a sněhem. Hra obsahuje 60 úrovní. Pomocí tlačítka „Peek“ můžete nahlédnout, jak by měl obrázek vypadat. Správně upravený obrázek můžete uložit do svého telefonu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Nakonec bych Vám všech chtěl popřát za naši redakci AndroidMarket.cz hezkého Silvestra a šťastný nový rok!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here