9gag – smějme se více

0

 9gag

Pokud máte rádi 9gag a doposud vám chyběla oficiální aplikace, potěším vás. Aplikace je již několik dní dostupná v Google Play. Doposud bylo možné využívat aplikaci Nine, jež byla neoficiální alternativou. Nebo klasické webové rozhraní což na telefonu není zrovna komfortní záležitost.

Nicméně oficiální aplikace je o stupeň příjemnější a humoristický obsah této stránky si můžete otevřít kdykoliv a kdekoliv. Pro ty, jež nevědí co 9gag je, vysvětlím. 9gag je humoristická stránka, která shromažďuje tzv. meme komiksy. To znamená především vtipný obsah, který je určen k pobavení sebe nebo sdílení kamarádům.

Aplikaci nemáme co vytknout, je velice zdařilá a vyladěná. Reaguje rychle a při prohlížení jsme nenarazili na žádné problémy. Design aplikace koresponduje s desingem webovým, který je také velice poveden. Aplikace má přehledné a intuitivní prostředí, které není nutné blíže popisovat. U každého obrázku je možné dát „like“ nebo „dislike“ (palec nahoru či dolů) a samozřejmě je možné sdílet.

Skalní fanoušci tohoto webu hodnotí příchod aplikace pro Android výstižně: „konečně“. Tak proč tedy nevyzkoušet, když je aplikace v Google Play zdarma.

 9 gag 9gag


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here