yourFit – Hubněte s Androidem

6

Pokud chcete hubnout, tak je průběžné sledování vašich pokroků téměř stejně důležité, jako dodržování stanoveného plánu. Ale zatímco dříve musely ke sledování posloužit papírové tabulky nebo deníky, vy si můžete pomoci šikovnou aplikací ve svém mobilním telefonu.

Aplikace yourFit vám umožní:

– sledovat vaši váhu a BMI v čase
– vést si záznamy o obvodu pasu, krku, hrudníku, stehen a lýtek
– uvést cílovou váhu, očekáváný týdenní úbytek hmotnosti a porovnat se skutečností v grafu
– vypočítat WHR (poměr obvodu pasu a kyčlí) a zhodnotit výsledky
– vypočítat WTR (poměr obvodu pasu a stehen) a zhodnotit výsledky
– vypočítat WHtR (poměr obvodu pasu a výšky) a zhodnotit výsledky
– orientačně vypočítat procento tělesného tuku

yourFit screenshot YourFit Screenshot

Při prvním spuštění vás yourFit požádá o vytvoření profilu, ve kterém můžete uvést své jméno, datum narození, výšku, váhu, míry a stupeň fyzické aktivity. S těmito údaji program pracuje např. při výpočtu procenta tělesného tuku.

Po zadání těchto údajů se ocitnete v menu aplikace, které obsahuje položky:

Weight

Tato sekce slouží především pro zadávání a sledování vaší váhy. Můžete zde zaznamenat vaší aktuální váhu (ideálně každý den) a podívat se na graf, který porovná skutečný průběh vašeho hubnutí s tím ideálním, který jste si zadali během tvorby profilu.

yourFit Screenshot

Goal

Zde můžete změnit cílovou váhu, které byste rádi dosáhli, pokud hubnutí nepůjde podle vašich představ (nebo je překoná).

Profile

Slouží pro editaci profilu.

Calculator

V této sekci si můžete spočítat BMI,  WHR, WTR apod. S každým výsledkem se také dočkáte jeho hodnocení. yourFit vás může pochválit nebo poslat k doktorovi, mně v případě BMI k doktorovi poslal, ale nevěděl, že část mých 100 kg pochází z dlouholetého navštěvování posilovny : ).

YourFit Screenshot

Dalšími sekcemi jsou Settings, kde si můžete například vybrat mezi imperiálním a metrickým systémem nebo About, kde najdete informace o aplikaci.

V Marketu najdete mnoho aplikací zadarmo, které umí všechny funkce této aplikace, ale tato je jediná (kterou jsem našel) mající je všechny najednou. Dojem z ní však kazí relativně veliká nestabilita, při spuštění některých vedlejších funkcí systém vynutí zavření aplikace a soudě dle internetových fór nemám tento problém sám. Pokud však tento program využijete, zakoupení (velice levné) plné verze je dobrou investicí.

 

17 Kč; 1,4 MB; App2SD – Ne

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here