Yahoo! Počasí pro Android v češtině s novým designem

0

yahoo wheather

Yahoo! včera aktualizovalo svou aplikaci o počasí pro Android nazvanou Yahoo! Weather na verzi 1.1. Velkou změnou v aplikaci je hlavně design, který byl již od dubna v Yahoo! Weather pro zařízení s iOS. Na pozadí se střídají obrázky daného místa a v danou dobu, ty jsou přebírány z aplikace Flickr.

Další velká změna nastala v jazyce aplikace. Aplikace umí perfektně česky a má plnou podporu českých měst, včetně obrázků. Yahoo! Počasí obsahuje aktuální předpověď, ze které je možno vyčíst spoustu údajů právě o počasí nyní. Dále aplikace nabízí dlouhodobější předpověď a to na pět nebo deset dní dopředu, krátkodobější je zde řešena hodinově a to po dobu 24 hodin. V tomto případě je zde možno vyčíst hodinově – pravděpodobnost srážek, vývoj rychlosti a směru větru, tlaku vzduchu, info o UV záření. V nočních hodinách je také možno sledovat fáze měsíce a časy východu a západu slunce. V podrobnostech najdete i interaktivní mapu.

Yahoo Počasí Yahoo Počasí Yahoo Počasí

Yahoo! Počasí nabízí i pěknou řádku widgetů, které si můžete vložit na domovskou nebo zamykací obrazovku. Dále si je možno nastavit widget do notifikační lišty, potom už máte počasí ve vašem městě stále na očích. Vedení Yahoo říká, že sledování počasí by mělo být krásné, intuitivní a osobní a to kdykoliv a kdekoliv na světě.

Yahoo Počasí Yahoo Počasí

Aplikace je na Google Play velmi populární a je zdarma. Stáhnout si ji můžete na jakékoliv zařízení s Androidem ve verzi 2.3 a vyšší.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: The Verge

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here