WhatsApp zavádí cenzuru! Odkazy na Telegram jsou blokovány.

1

Whatsapp-vs-telegramWhatsApp nedávno obohatil aplikaci tím, že když pošlete někomu odkaz, zobrazí se mu náhled na onu stránku. Ovšem díky politiky společnosti nejsou všechny odkazy stejné. Pokud posíláte odkaz na Telegram přes WhatsApp, počítejte s tím, že bude cenzurován.

 Odkaz bude ve skutečnosti viditelný, ale nebude možné na něj kliknout. Ale odkaz na jakoukoliv jinou stránku bude vybaven náhledem a samozřejmě na něj bude možné i kliknout.
WhatsApp-Censura-telegram-264x470
Je těžké najít ospravedlnění pro takovéto chování, jelikož bychom očekávali, že v dnešní době by měla platit pro všechny stejná pravidla, jak by tomu v demokratické společnosti mělo býti. Bohužel WhatsApp se zřejmě bojí konkurence a řeší to takto zbabělým způsobem.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. „Je těžké najít ospravedlnění pro takovéto chování, jelikož bychom očekávali, že v dnešní době by měla platit pro všechny stejná pravidla, jak by tomu v demokratické společnosti mělo býti.“

    Coze? Jakoze chcete demokraticky rozhodovat, co ktera SOUKROMA firma smi ci musi delat???
    Priste se bude hlasovat o tom, koho si musite ci nesmite pozvat domu na navstevu….
    Jebo jake zbozi musite prodavat ve svem krame.
    Koukam, ze chapani demokracie jiz zcela zperverznilo a pojmy jako svoboda a soukrome vlastnictvi byly prekryty kolektivistickym utlakem vetsiny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here