Vyzkoušejte si funkce Samsungu Galaxy S5 [aplikace]

0

Líbí se vám Samsung Galaxy S5 a uvažujete o koupi? Chcete se podívat, jak vypadají jednotlivé funkce, které nová vlajková loď výrobce přinesla ještě před zahájením prodeje a udělat si tak přibližnou představu? Díky takzvané Experience aplikaci, kterou Samsung Mobile umístil na Play.Google, si to nyní můžete do jisté míry vyzkoušet.

s5-experience-app

Díky aplikaci můžete objevit nové funkce telefonu, jako je podpora HDR (high dynamic range) módu u fotoaparátu, můžete se podívat, jak funguje Download Booster, který umožní stahování při kombinování Wi-Fi a LTE ve vašem zařízení, nebo si vyzkoušíte, jak funguje nová aplikace S Health. Tedy alespoň ukázkově. Zázrak čekat nemůžete a telefon se vám pouhou aplikací nepromění.

V aplikaci se také dozvíte bližší informace ohledně dalších funkcí, jako je například snímání otisků prstů čtečkou, něco o certifikaci IP 67 a obecně ochraně proti vniknutí vody a prachu, stejně jako dalších věcech, které si reálně nemůžete vyzkoušet bez toho, aniž byste vzali zařízení do ruky.

V další části aplikace byste měli možnost seznámit se s chytrými hodinkami Gear 2 a chytrým náramkem Gear Fit. Zmíněná část bohužel zatím není dostupná a měla by být zpřístupněna s příští aktualizací. Aplikaci si můžete nainstalovat na zařízení s Androidem ve verzi 4.0 a vyšší, pokud máte zároveň přístroj s rozlišením displeje alespoň 800*480, 1.0 GHz procesor a 1 GB RAM. Pro tablety aplikace přístupná bohužel není.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: Play.Google

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here