Vyrazte na pražskou muzejní noc s aplikací 2GIS

0

prazska muzejni noc

Již tento víkend se 48 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí zapojí do již dvanácté Pražské muzejní noci. Kulturní nadšenci mají letos na výběr 48 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí z celkových 86 celé Praze. Zdarma se otevřou od 19.00 do 01.00 hodin.

Průvodcem návštěvníkům, jak si co nejlépe užít zdarma nočních prohlídek, jak neztrácet čas blouděním, kde cestou za nočním životem nabrat síly, může být mobilní offline aplikace 2GIS. Kdo si chce muzejní noc užít naplno, neměl by podceňovat přípravu a předem by si měl rozmyslet, kam se chce podívat a jaká muzea a galerie chce navštívit.

V aplikaci 2GIS je jednoduše vyhledáte a přidáte do seznamu svých oblíbených míst. Ta nabízí veškeré potřebné a aktuální informace pro orientaci v Praze včetně podrobných map ve 3D vyobrazení. Součástí je také navigace pro MHD i pro automobily. Výhodou je, že mapy fungují díky offline režimu i na místech, kam nedosáhne wi-fi či mobilní signál. Návštěvníci tak mohou svou trasu podrobně nastudovat již v metru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here