Smartphone Essential přišel s jiným vzhledem. Zařízení je vybaveno tzv. výřezem na horní straně displeje, kde je umístěn fotoaparát. Apple přešel na novou úroveň a udělal ještě větší „výřez“ na smartphonu iPhone X, kde kromě kamery najdete také reproduktor a další věci.

Vývojář Damian Piwowarski se rozhodl, že by bylo vtipné zavést tento výřez i u smartphonů Android, a proto vytvořil aplikaci nazvanou Smartphone uprager 2017. Aplikace je velmi jednoduchá, protože jediné, co dělá je to, že Vám přidá na obrazovku výřez a zaoblené rohy tak, aby telefon vypadal jako nový iPhone. Můžete si taky měnit velikost výřezu podle svého uvážení. Takhle vypadá konečný výsledek:

Samozřejmě, tato aplikace není nijak užitečná a po pár minutách ji můžete smazat. Ale může být zábavná i díky remixu písničky What’s Up od 4 Non Blondes, která Vám začne hrát hned, jakmile si aplikaci zprovozníte.

Jestli si chcete vyzkoušet tuto aplikaci, přejděte do obchodu Google Play níže. Aplikace je zdarma, takže není co ztratit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here