Vyhledávač PSČ pro Android

0

Novinkou v Google Play Store je aplikace „PSČ Česko Slovensko“. Jak už název napovídá, dokáže aplikace vyhledávat poštovní směrovací čísla. A narozdíl od oficiální aplikace České pošty není novinka nijak zahlcena dalšími funkcemi, které možná stejně nikdy nevyužijete.

U6ivatelské rozhraní aplikace je extrémně jednoduché. PSČ můžete vyhledávat zadáním názvu obce nebo její části do políčka v horní části obrazovky. Aplikace však funguje i naopak a umožňuje vyhledat obec podle zadaného poštovního směrovacího čísla. Při zadávání názvu se však mohou vyskytnout potíže s diakritikou. Vývojář proto doporučuje zadávat výrazy s malým písmenem a bez diakritiky nebo s velkým písmenem a s diakritikou.

Aplikace vždy zobrazuje jen několik výsledků, přičemž další je možno zobrazit kliknutím na tlačítko „Více“. V nastavení aplikace lze nastavit počet výsledků, které se mají zobrazit a také fulltextové vyhledávání (tj. zadaný řetězec se nebude vyhledávat kdekoliv ve slově).

„PSČ Česko Slovensko“ je jistě aplikací s velkým potenciálem, před vývojářem však ještě stojí velké množství práce při jejím vylepšování.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here