ViViShoot! – roztomilá střílečka

4

ViViShoot! je zajímavá hra, kterou ovládáte pohybovým senzorem. Ve hře se stanete jedním z barevných virů, jehož úkolem je zničit všechny nepřátelé.

Přiznám, že po prvním spuštění mne hra příliš nenadchla, ale dal jsem jí ještě jednu šanci. A nelituji toho. ViViShoot! je totiž zajímavá hra, navíc vám její dohrání zabere opravdu hodně času – ne kvůli tomu, že by hra byla příliš obtížná, ale velkému počtu úrovni. Počítejte se mnou: 7 lokací, v každé 10 levelů a z každý level je úplně dokončen až po jeho úspěšném zdolání všemi buňkami – těch je ve hře celkem 7. To znamená, že je před vámi minimálně 490 her, než si budete moct říct, že jste ViViShoot! dohráli.

ViViShoot je hra zcela bez příběhu. Jediné co víte, že jste virus, ale kde přesně jste ani co jsou zač ty věci, po kterých střílíte už nevíte. Váš úkol je každopádně jasný – zneškodnit všechny. Nepřátel je ve hře mnoho druhů, liší se svým pohybem, barvou, tvarem i způsobem útoku. Po zneškodnění každé buňky získáte jako odměnu žlutá kolečka, která vám po sebrání přidají body (ukazatel přímo u buňky). S přibývajícími body se rovněž zlepšují útočné schopnosti vaší buňky. Naopak, když vaše XP klesnou na nulu, buňka viru umírá.

ViViShoot! (zdarma)

Android verze: 1.6 a vyšší

Velikost: 2,7 MB

Přesunutí na SD kartu (App2SD): ne

Cena: zdarma

4 KOMENTÁŘE

  1. mam dotaz..kdys si chci aplykaci stahnout tak po vyfoceni kodu a nacitani adresy vyskoci okno z vykricnikem a napisem pozadovana polozka nebyla nalezena…co stim?:-p

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here