Viral – alternativní YouTube aplikace [Recenze]

1

Oficiální aplikace nejznámější sítě pro sdílení videí YouTube se stává stále lepší a lepší, přesto se spousty užitečných funkcí nedočkáte. Pár věcí navíc nabídne alternativní aplikace Viral.

ij8qL5w243C9K

Co je Viral

Viral nahradí všechny funkce, jež jsou obsaženy v oficiální aplikaci YouTube a přidá ještě několik vlastních. Nejzajímavější z nich jsou bezesporu poletující okénka se spuštěnými videi, které jsou velikostně nastavitelné a multitasking vás ve sledování nezastaví.

Malý videopřehrávač umístíte kdekoli na obrazovce a není problém sledovat zároveň video i chatovat na Facebooku. Viral zvládá přehrávat videa i na pozadí, bez nutnosti zobrazení rámečku s videem přes aplikace.

Rozšířené možnosti vyhledávání potěší spoustu uživatelů. Nejen, že můžete vyhledávat klasicky dle času, ale třeba také podle počtu zhlédnutí či rozlišení. Rozlišení lze u videí následně i ručně nastavit, což oficiální aplikace nenabízí – je možno přepínat pouze mezi HD a nižší kvalitou. Přihlášení v aplikaci ke svému účtu na YouTube samozřejmě nechybí.

wpid-Screenshot_2013-12-09-17-00-25.png wpid-Screenshot_2013-12-09-17-01-52.png wpid-Screenshot_2013-12-09-17-02-28.png

Za pozornost stojí také volná ruka ve vylepšování vzhledu a dalších funkcí aplikace. Nové barvy lze nastavit takřka pro každou položku a Viral tak může vypadat pokaždé jinak. Z dalšího nastavení je to pak vyskočení malého okna s videem při zatřesení se smartphonem a změna animací či velikosti písma.

Závěr

Kromě spousty užitečných funkcí a stabilního prostředí aplikace nabízí dle mého názoru také lepší vzhled. Jako jediné negativum vnímám nemožnost v bezplatné verzi přehrát video ve fullHD. Bez jakéhokoli zdráhání mi však Viral plně nahradil aplikaci YouTube.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here