Velikonoční ošatka dnes na téma poslech rádií

1

Dnes ve Velikonoční ošatce naleznete doporučení na stažení aplikací, které Vám umožní poslouchat rádio ve Vašem Androidu přes datovou síť.

YouRadio

YouRadio

Poslouchejte zdarma své oblíbené hity podle Vaší nálady. V YouRadiu můžete zdarma poslouchat hudbu, kterou vyhledáte podle jména interpreta či žánru hudby, ze skladeb můžete vytvářet vlastní  playlisty. Aplikace je součástí webu Koule.cz, máte-li profil na tomto webu poté stačí pustit aplikaci přihlásit se a poslouchat svou oblíbenou hudbu.

YouRadio YouRadio


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Český rozhlas

Aplikace pro poslech internetového vysílání stanic Českého rozhlasu. Navíc obsahuje tři bonusové hudební kanály, které v běžném vysílání nejsou. Podporuje multitasking, takže je možné vysílání poslouchat a zároveň s telefonem dál pracovat. Aplikaci pak můžete kdykoliv vyvolat z notifikační lišty. Uložte si oblíbenou stanici jako widget na plochu.

Český rozhlas Český rozhlas Český rozhlas


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Evropa2

Evropa 2

Nejposlouchanější rádio v ČR můžete ladit kdekoliv, stačí mít sebou mobil. V aplikaci naleznete playlisty, aktuální informace o hraném songu s možností úpravy kvality streamu.

Evropa2 Evropa2 Evropa2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. Osobně používám A Online Radio – obsahuje hromadu přednastavených rádií podle země, žánru (tuším, že to tahá z databáze WinAmpu – ShoutCast).

    A můžete si přidat vlastní streamy.

    Jediná nevýhoda je požadavek na čtení stavu a identity telefonu, což je (jak zjišťuju) u podobných aplikací standard 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here