Uptime – aplikace od Googlu nabízí možnost sledování videí YouTube s přáteli

0

Uptime-app-1-840x449

Google minulý rok zavedl Area 120, který umožňuje svým zaměstnancům pracovat na svých vlastních projektech. Právě byl jejich první projekt s názvem Uptime oficiálně oznámem. Uptime je aplikace – skupinový videohovor, který Vám umožní sledovat videa z YouTube se svými přáteli.

Používání je jednoduché. Prvně se přihlásíte přes svůj Google účet a zobrazí se Vám prezentace (krátký návod), jak tuto aplikaci používat. Hned poté se můžete spojit se svými přáteli a sledovat spolu videa.

Když se díváte na videa z YouTube, Váš profilový obrázek se pohybuje po indikátoru průběhu, kde můžete vidět i profilové fotky svých přátel, kteří toto video právě sledují. Všichni máte možnost přidat emoji nebo psát komentáře k videím.

Myšlenka této aplikace je celkem zajímavá, protože umožňuje sdílet a sledovat videa s přáteli, aniž byste byli právě spolu. Bohužel je aplikace zatím dostupná jen pro iOS, ale pro Android by mohla také vyjít. Google se zatím k tomuto nevyjádřil, ale pokud by aplikace byla úspěšná, určitě by měla být časem dostupná i pro jiné platfromy.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here