Ministerstvo financí včera odstartovalo účtenkovou loterii Účtenkovka. Pro zjednodušení procesu zadávání účtů do slosování vytvořilo aplikaci pro Android a iOS. Zatímco aplikace pro iOS prochází schvalovacím procesem a není doposud ke stažení, tu pro Android si již nainstalovalo necelých 10 000 lidí.

I přestože tvůrce aplikace tedy Ministerstvo financí může zjistit Vaše telefonní číslo, ID zařízení či informaci o tom komu telefonujete, na což upozornil na Twitteru Petr Lev. Na což reagovalo i Ministerstvo financí, které slíbilo update aplikace v rámci kterého tento nadbytečný požadavek bude odstraněn.

V aplikaci Účtenkovka si můžete zřídit hráčský účet a získat přehled o všech svých účtenkách a výhrách. Hlavní benefit této aplikace je zabudované ORC, které automaticky sejme z účtu BKP nebo FIK kód a další náležitosti, aniž by je bylo třeba pracně opisovat. Hráčský účet dále obsahuje informace o stavu registrace Vaší účtenky a datu slosování, do kterého byla účtenka zařazena. Po slosování v aplikaci naleznete informaci zdali jste vyhráli či nikoliv.

http://www.youtube.com/watch?v=ulLGs3yv2PM

Účtenkovka je hra, ve které se každý měsíc hraje o 21 025 cen v hodnotě od 100 Kč do 1 000 000 Kč. Vyhrát může každý, kdo si zaregistruje řádně zaevidovanou a vystavenou účtenku.
Pro registraci účtenky musíte znát BKP nebo FIK, DIČ prodejce, částku, čas a datum transakce, režim tržby a zadat svůj e-mail nebo telefon. Pokud Vaše účtenka splní všechny náležitosti, bude zařazena do slosování Účtenkovky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here