Trid – procvičte si reflexy v zábavné hře [Recenze]

0

Pokud hledáte zábavu do autobusu či pod školní lavici v podobě hry, Trid je šitý na míru právě vám. V této rychlostní hře si procvičíte jak reflexy, tak hlavu.

Co je Trid

Velmi příjemně zpracovaná hra založená na rychlých a hlavně těch správných reflexech. Čeká na vás několik hracích módů a ve všech naleznete mřížku skládající se ze šesti čtverečků. Na obrazovce se nenachází jen jedna, ale hned dvě. Ta první má totiž za úkol předvést vzor několika vybarvených čtverečků, které musíte následně co nejrychleji „překreslit“ na vaši mřížku.

Nemohlo by to být jednodušší, že? Zkrátka zmáčknete odpovídající dlaždice a je hotovo. Objeví se další vzor, který zkopírujete zrovna tak snadno.

deded unnamed unnamedfdfd

Ano, hra jde ze začátku až podezřele lehce – ale tlak se rychle stupňuje! Hodiny tikají, a poté, co zkompletujete několik vzorů, začne mřížka s předvybarvenými dlaždicemi rotovat. Znamená to, že horní roh vzorové mřížky už se s tím vaším neshoduje a vy musíte vzorové dlaždičky pomyslně otáčet tak, aby byl celý překreslený obrazec správně. Spolu s ubíhajícím časem, který se s každou zkompletovanou dlaždičkou doplňuje, vám Trid nabídne strhující herní zážitek.

Naštěstí, Trid nabízí rozličné hrací módy, včetně milosrdného tréninkového, kde vás nestresuje rychle se ztrácející čas. Není divu, že ho mám nejradši – hra je tak mnohem poklidnější.

Vzhled a hudba

Co musím na aplikaci vyzdvihnout je skvělý design. Na Trid se kromě hraní také dobře dívá. Kombinace tmavých barev a žluté je pro mě velmi příjemnou záležitostí, nikde není nic navíc a zároveň nikde nic nechybí. Hru vám neruší žádné reklamy, a to i přesto, že je zcela zdarma.

Smyčka svižné elektronické hudby je v aplikaci opravdu dobře zvolená. Dá vám pocítit touhu co nejrychleji překreslit vzorovou dlaždičku a jít stále dál.

Závěr

Hra mě občas trochu stresovala, protože mi nešly vzorové obrazce v hlavě tak rychle přetáčet, aby mi seděly s polohou mé mřížky. Celkově se mi však aplikace líbila a určitě bych ji doporučila všem, kteří mají rádi rychlé hry a potrpí si zrovna tak na jejich design. Navíc je zdarma a bez reklam.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here