TOPTRANS vydává aplikaci pro Android

2

Společnost TOPTRANS, která se zabývá expresní přepravou zásilek, vydala před nedávnem oficiální aplikace pro Android a iOS.

 

Nejdůležitější funkcí aplikace je možnost sledování poslaných zásilek. Po zadání čísla zásilky vám aplikace zobrazí její stav, datum podání, depo podeje a doručující depo, hmotnost, případnou dobírku, poznámky, informace o rozvozu (jméno a mobil na řidiče), jméno příjemce a další užitečné údaje.

V aplikaci dále naleznete seznam novinek o společnosti TOPTRANS a v neposlední řadě také seznam dep řazených podle vzdálenosti od místa, kde se právě nacházíte. U každého depa je možno zobrazit jeho polohu na mapě (včetně vyhledání trasy a navigace z vaší aktuální pozice), adresu, telefon a e-mail s možností rychlého zavolání nebo poslání e-mailové zprávy.

 

Aplikace TOPTRANS je v Google Play Store dostupná zdarma ve verzích pro Českou republiku nebo Slovensko. Pokud často využíváte služeb této společnosti, neměla by tato aplikace rozhodně chybět ve vašem smartphonu či tabletu s Androidem.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

    • Nikdo netvrdí, že je to úplná novinka. A i když je aplikace stará více než dva týdny, tento článek si našel své čtenáře, kteří o ni nevěděli. A to je účel našich článků.

      btw: Když už komentujete naše články, můžete klidně vystupovat pod jednou přezdívkou a ne si vymýšlet pokaždé jinou a zadávat neplatné e.mailové adresy. Stejně všichni víme, že jste „ten z palmserveru“ 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here