Top 5 nejpopulárnějších aplikací|50. týden

0

Cardboard Camera

Google Cardboard je hit ve VR pro mobilní telefony s Androidem. I přesto, že se původně předpokládalo, že se jedná pouze o nějaký vtip, Google jej začal opravdu prodávat a za pár korun si tak můžete sami sestavit Vaši virtuální realitu. K ní se pojí i nová aplikace Cardboard Camera, díky které si můžete zaznamenat 3D fotografie vhodné pro VR, a to dokonce i se zvuky.

Cardboard Camera


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

PlayStation®Messages

Následující aplikace se hodí pro všechny majitele PS4, kteří se chtějí rychle podívat, kdo z jejich přítel je on-line, napsat zprávu nebo se podívat, kdo co hraje. V aplikaci můžete posílat i hlasové zprávy, samolepky i fotografie.

ps4 ps4-1 Ps4-2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Antutu 3DBench

Antutu je jeden z nejpoužívanějších benchmarků vůbec. Tentokrát vydal dva nové testy. Jeden on-screen je scéna se zahradou, ve které se testuje herní výkon zařízení. Druhý off-screen test zase zjistí limity Vašeho telefonu/tabletu.

AnTuTu unnamed AnTuTu


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cortana

Cortana je původně postava ze známé herní série HALO, ze které se ale s příchodem Windows 10 stala také osobní asistentka na úrovni Siri. Nyní se díky Microsoftu můžete s Cortanou seznámit i na Vašich telefonech s Androidem. Hlavní podmínkou však je dobrá znalost angličtiny.

cortana cortana1 cortana2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

X-CPU – Circle Widgets

X-CPU nabízí rovnou čtyři skvělé widgety, jež budou užitečné všem, kteří se zajímají o techniku, mobily, hardware atd. Velice přehledně dostanete informace o využití CPU, RAM a procentech a teplotě baterie.

xcpu Xpu1 xcpu2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here