Top 5 nejpopulárnějších aplikací|43. týden

1

Arrow Launcher

První aplikací, kterou si dneska představíme je Launcher z dílny Microsoftu. Ten nabízí značné zjednodušení oproti klasickému Androidu. Arrow se totiž učí, podle Vašeho chování a tím se přizpůsobuje k Vašim potřebám.

Arrow2 Arrow1 Arrow


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Backdrops – Wallpapers

Dejte sbohem starým a nudným tapetám a přivítejte zbrusu novou aplikaci Backdrops. Ta nabízí skvělé tapety, které se sice nemusí líbit každému, ale pokud se trefí do Vašeho stylu, máte vyhráno.

Backdrops Backdrops1 Backdrops2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Alto Mail: Organize Your Email

Snad všichni si pamatujeme dobu, kdy e-maily sloužily jen ke zprávám, případně „řetězovkám“ a nebyly další cestou, kterou Vám je předávána reklama. A tady přichází na scénu Alto, Nejen, že Vám umožní spojit všechny své e-maily dohromady, dokonce rozpozná, co je důležité a na to Vás upozorní dřív.

Alto Alto1 Alto2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Reflexion

Reflexion je zajímavý editor fotografií od známého výrobce hardwaru OnePlus. V tomto editoru se totiž kombinují fotky zadního i předního fotoaparátu do jakési koláže. Pro více informací si můžete přečíst samostatný článek.

OnePlus-Reflexion-app-for-Android-and-iOS


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Disney Gif

Máte občas problém s vyjadřováním pocitů? Nyní je můžete vyjádřit pomocí Disney GIFů. Je jedno, jestli se cítíte šťastně, šokovaně nebo smutně, na všechny pocity najdete GIF od Disney. Nejsou to však jen Disneyovské pohádky, v aplikaci naleznete i GIFy od Marvelu, Star Wars a studia Pixar.

Disney Disney1 Disney2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. Hej. Sakra. Skouším někdo ty aplikace co sem dáte nebo jen tupě kopirujete cizí články? Zřejmě to asi nikdo z redakce ani nevyskouší protože jinak by jste sem do výčtu aplikací nezařadili třeba aplikaci Disney Gif která není v naší zemi dostupná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here