Top 5 nejpopulárnějších aplikací|42. týden

0

Boomerang from Instagram

Společnost Instagram se po odkoupení Facebookem daří víc než dobře, a proto si může dovolit vytvářet nové aplikace. Jejich nejnovější aplikací je Boomerang, což je jednoduchý nástroj na vytváření videí trvajících přesně jednu vteřinu.

boomerang Boomerang1 Boomerang2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

SwiftKey Beta

SwiftKey spouští beta verzi jejich oblíbené klávesnice pro Android a iOS. Dostanete se tak jako první k nejnovějším vychytávkám. Bude to však za cenu možných bugů, glitchů či padání aplikace.

SwiftKey BETA SwiftKey BETA 1 SwiftKey BETA 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Samsung Pay

Po spuštění Apple Pay a Android Pay se o slovo hlásí i Samsung se svou platební službou Samsung Pay, pomocí které budete moct platit i pokud nebudete mít kreditní kartu u sebe. Stačí přidat svou kreditní kartu do Samsung Pay a můžete vesele platit.

Samsung Pay Samsung Pay 1 Samsung Pay 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

KnockOn – Tap to wake

Pokud Váš mobil disponuje OLED displejem a chybí Vám funkce uspání (respektive probuzení) dvojitým poklepáním, můžete si stáhnout tuto skvělou aplikaci, která Vám přesně toto přinese. Obě funkce dokonce můžete používat odděleně.

 KnockOn Knock On


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Launchify- Quick App Shortcuts

Používáte často určité aplikace, ale špatně se k nim přistupuje, můžete zkusit tuto novou utillitku, která umístí pár aplikací na zamykací obrazovku a do notifikační lišty tak, abyste k nim měli skvělý vždy a všude.

Launchify Launchify1 Launchify2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here