Top 5 nejpopulárnějších aplikací|38. týden

0

Move to iOS

Move to iOS je první aplikace pro Android z dílny amerického Apple. Aplikace se Vám snaží maximálně zjednodušit přechod z Androidu na iOS, takže přenese veškerá Vaše data (kontakty, historii zpráv, fotky a videa z fotoaparátu, záložky v prohlížeči, e-mail a kalendář.)

 Move to iOS Move to iOS1 Move to iOS2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Moto Body

Zůstaňte aktivní. To je heslo aplikace, kterou Vám nyní přestavím. Jedná se o další z řady fitness aplikací, které Vám budou počítat kroky, počet spálených kalorií atd. Nejlepší na této aplikaci je fakt, že ji můžete spojit s Motorola Moto 360 a dostat se tím k zajímavějším funkcím.

Moto Body Moto Body1 Moto Body2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Call Writer

Taky patříte mezi lidi, kteří při volání neustále hledají kus papíru a propisku nebo tužku? Pokud ano, je tu pro Vás aplikace Call Writer, která Vám umožní psát přímo do mobilu při volání.

Call Writer Call Writer1 Call Writer2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Photo Editor HD

Photo Editor HD je další editor fotografií, který nabízí v podstatě to, co všechny ostatní. Budete si moct vybrat z mnoha HD filtrů, kterými ověnčíte svou fotografii.

Photo editor HD Photo editor HD1 Photo editor HD2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

WeatherPro Free

Weather Pro Free je skvělá vychytávečka, pokud Vám nevyhovuje počasí přímo od Google. Tuto aplikaci můžete používat po celém světě a nabídne Vám vše, co potřebujete včetně předpovědi až na týden dopředu.

Weather


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here