Top 5 nejpopulárnějších aplikací|37. týden

0

Adblock Browser for Android

Známý doplněk například pro internetový prohlížeč Chrome se nyní v podobě vlastního prohlížeče dostal do Google Play. Díky Adblocku se zbavíte otravných reklam, které Vám na mobilu konzumují až polovinu dat a 20% baterie. Dle mého vlastního názoru se však jedná o limitovanou nabídku, protože je jen otázkou času, než Google odstarní Adblock prohlížeč z Google Play.

AdBlock AdBlock1 AdBlock2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Google Wallet

Google nakrátko opět spustil svou aplikaci Google Wallet, která je určená k placení či posílání peněz. Stalo se tak z důvodu dosavadní nepřipravenosti nově chystané aplikace Android Pay pro jejich novou službu. Bohužel však není jasné, kdy se všechny služby dostupné v USA dostanou i k nám.

Google Wallet Google Wallet1 Google Wallet2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

XBrowser Pro – Super Fast

XBrowser Pro je další z řady neznámých internetových prohlížečů, které mají skvělý potenciál a je jen na vývojářích, jak jej využijí. Tento prohlížeč se vyznačuje svou rychlostí a nenáročností. Jeho skvělou vlastností je také to, že Vám nezabere více, než 1 MB.

Xbrowser Pro Xbrowser Pro1 Xbrowser Pro2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 Memo Reminders

Memo Reminders je velmi užitečná aplikace pro všechny, kteří na něco neustále zapomínají a poté se snaží vzpomenout si. Díky této aplikaci se Vám totiž vytvoří nesmazatelná notifikace, která Vám bude neustále připomínat, co všechno ještě musíte udělat.

Memo reminders Memo reminders1 Memo reminders2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Cocktailer – Cocktail Recipes

I přesto, že je léto už za námi, můžeme si jej připomenout díky skvělým koktejlům z aplikace Cocktailer. V aplikaci můžete vyhledávat pomocí ingrediencí a připravit si tak třeba koktejl jen z toho, co máte doma.

Cocktailer Cocktailer1 Cocktailer2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here