Top 5 nejpopulárnějších aplikací|36. týden

0

Hopper – Airfare Predictions

Hopper je aplikace, která se hodí pro všechny nadšené cestovatele, kteří často létají. Díky této chytré appky totiž můžete ušetřit až 40% z Vaší letenky. Hopper pozná, kdy je ideální čas na nákup letenky a tím Vám pomůže ušetřit.

Hopper Hopper1 Hopper2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Automatic Call Storer

Další zábavnou aplikaci, kterou si dneska ukážeme je Automatic Call Storer. Pokud máte tuto aplikaci zapnutou, tak se Vám budou automaticky nahrávat všechny hovory.

Automatic Call Storer Automatic Call Storer 1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

LEGO® All Stars Movie Maker

Následující aplikace se bude hodit pro zabavení lidí všeho věku, kteří si holdují v LEGO® figurkách. Díky této aplikace si totiž můžete vytvořit svou vlastní LEGO® figurku, poté ji vložit do filmové scénky a navrch přidat nějaké vtipné zvukové efekty.

LEGO® LEGO®1 LEGO®2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Arro – Your Taxi, Your Way

Dneska už jsme si představili jednu cestovní aplikaci a nyní si ukážeme druhou, která Vám pomůže s dopravou po městě. Arro Vám přivolá taxi dříve a umožní Vám dříve zaplatit. To zrychlí dopravu po celém městě.

Arro Arro1 Arro2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Screen Recorder – No Root

Naše dneska poslední aplikace je určená pouze pro Android Lollipop a výš. Samotná aplikace je velmi jednoduchá k použití. Stačí zmáčknout tlačítko a nahrávat displej.

 Record Record1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here