Top 5 nejpopulárnějších aplikací|35. týden

1

YouTube Gaming

Po třech měsících od první informace spustil Google svou novou streamovací službu YouTube Gaming, která se tak stala přímou konkurencí Twitche. Můžete sledovat streamy z více než 25 000 her a přitom chatovat s ostatními hráči.

 YouTube Gaming YouTube Gaming1 YouTube Gaming 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

LINE HERE

Aplikace LINE HERE Vám poslouží, pokud se zajímáte o polohu Vašich přátel a Vaší rodiny. Dá se tak říct, že se aplikace značně inspirovala známým Foursquarem, ale odpadly nám návrhy na místa, která můžete navštívit a také „checkování“.

LINE HERE LINE HERE 1 LINE HERE 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Notify BETA

Zjednodušte a zpřehledněte si notifikace díky aplikaci Notify, která se stará přesně o to. Zatím se jedná o ranou beta fázi, takže je pro Notify optimalizovaných pouze pár aplikací.

 Notify Notify 1 Notify 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

About Vurb: Apps & Friends, Together

Další neméně zajímavou aplikací je Vurb, což je aplikace, která se spojí se všemi vašimi aplikacemi, aby Vám přinesla vše důležité na jednom místě. Dostanete se tak ke svým oblíbeným aplikacím, místům, ale i přátelům. Ve Vrubu si můžete zamluvit restauraci, objednat si taxíka přes UBER nebo jen tak kecat s přáteli.

 Vurb Vurb1 Vurb2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fail Army

Známý YouTube kanál Fail Army zabývající se nejrůznějšími nehodami či pranky, má od tohoto týdne svou vlastní Android aplikaci, která je doslova přeplněna těmito videi.

 Fail Army Fail Army1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here