Top 5 nejpopulárnějších aplikací|19. týden

0

Takatap

Jako první si dnes představíme neobvyklou aplikaci Takatap, pomocí které můžete vydělávat reálné peníze. Stačí si Takatap stáhnout, pomocí aplikace si stáhnout a používat další hry a aplikace a vydělávat. Své peníze si pak můžete vyzvednout v podobě dárkových kuponů do různých obchodů (iTunes, Amazon) nebo si je poslat na PayPal.

 Takatap Takatap1 Takatap2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

How Old Do I Look Camera

Chcete zjisti, na kolik let vypadáte? Pokud ano, tak je tu pro Vás aplikace How Old Do I Look Camera. Ta pomocí fotky odhadne Vaše pohlaví a věk. Aplikace se však potýká s nepřesností a proto doporučujeme brát ji s nadhledem.

 How Old Do I Look Camera How Old Do I Look Camera1 How Old Do I Look Camera2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Designs Beta

Designs Beta je další z řady editorů fotografií. Nenabízí nic nového, ale svou funkci plní dobře. Naleznete zde přes dvě stě fontů (půlka anglických a půlka arabských), dvě stovky rámečků atd.

 Designs Designs1 Takatap2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Notification Reminder (Quick)

Znáte ten pocit, když potřebujete někdy něco připomenout a nechce se Vám nastavovat budík? Přesně pro Vás tady máme appku Notification Reminder. Stačí si nastavit notifikaci a ta se Vám ve správný čas sama připomene.

 Notification Reminder (Quick) Notification Reminder (Quick)1 Notification Reminder (Quick)2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

60s 70s 80s 90s 00s Music Hits

Pokud nepatříte mezi příznivce moderní hudby a máte radši klasiku, tak je aplikace 60s 70s 80s 90s 00s Music Hits přímo pro Vás. V aplikaci naleznete hudbu od sedmdesátých let až po rok 2000.

 music music1 music2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here