Top 5 nejlepších aplikací pro selfie maniaky

0

Proto, abyste dokázali vytvořit dobrou selfie potřebujete tři hlavní ingredience: dobrý fotoaparát, fotogenický model a kvalitní aplikace. Třetí ingredience se dá sehnat v Google Play, kde je selfie aplikací plno. Ne všechny jsou ale kvalitní, a tak jsme pro Vás vybrali pětici (podle nás) nejlepších aplikací. Jen malé info na závěr pro majitele zařízení s iOS- všechny jmenované aplikace jsou dostupné i v AppStore, protože jsme ale web zaměřený na Android, nebudu zde přidávat odkaz.

Facetune

Facetune se snaží přinést profesionálnější možnosti retuši, díky kterých budete vypadat jako z profesionálních módních magazínů. Můžete si vybělit zuby, vyretušovat obličej, změnit barvu očí, upravit vlasy nebo dokonce změnit strukturu obličeje (nos, lícní kosti…). Samozřejmostí už je možnost přidání různých filtrů a pozadí. Svou fotku můžete hned po úpravě sdílet na sociální sítě.

 Facetune-Android-iOS

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Retrica

Aplikace Retrica se snaží udělat z Vašich fotografií umělecké dílo. Své fotografie můžete upravit s více než sto filtry, které můžete vidět ještě před vyfocením. Rovněž můžete vyfotit více fotografií a namixovat z nich koláž. Ještě před vyfocením fotografie se dá nastavit mnoho užitečných funkcí. Sdílení na Vaše sociální sítě už snad ani nemusím zmiňovat.

 Retrica-Android-iOS


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Photo Editor by Aviary

Aviary je opravdu skvělý program. Dokonce tak skvělý, že program koupilo samotné Adobe. Nemusíte se ale bát, aplikace je stále stejná, i když zažívá zlaté časy. Hlavní náplní aplikace je přidávání různých efektů, samolepek, rámečků, textu, kreslení atd. Můžete ale samozřejmě používat klasické retušovací efekty.

 Photo-Editor-by-Aviary-Android-iOS


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Perfect365

Perfect365 je jednoduchá aplikace, pomocí které upravujete jednoduše svůj vzhled. Můžete si tak změnit vlasy, oči, rty či líčka. Další funkci ocení hlavně dámy, protože se jedná o takzvaný zrcadlový režim, při kterém si můžete v reálném čase vyzkoušet různé druhy make-upu a poté aplikovat ten nejlepší. Perfect365 využívá velmi chytrou technologii mapování obličeje a dokáže tak sám určit, kde se jaká část nachází.

 Perfect365-Android-iOS


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Photo Wonder

Aplikace Photo Wonder jako jedna z mála umožňuje přidávat efekty v reálném čase, což umožňuje vyfotit hezčí fotky. Jeden z efektů může softwarově naklonit fotku, druhý ji zcela převrátí a jiný zase přidá nebo ubere jas. Záleží jen a jen na Vás, jaký efekt si vyberete. Efektů je v aplikaci nepřeberné množství a vybere si tak asi každý. Od retušování a úprav obličeje, přes přidávání textu až po vkládání vtipných samolepek.

 Photo-Wonder-Android--amp-iOS


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: phonearena.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here