Top 5 hudebních přehrávačů pro Android

6

V době, kdy nosíme telefon téměř neustále při sobě, je přirozené, že ho často využíváme jako primární přehrávač hudby. A protože nám Google Play nabízí nepřeberné množství nejrůznějších přehrávačů, může být obtížné si vybrat ten správný. Usnadníme si výběr a ukážeme si pár nejoblíbenějších přehrávačů a jejich nejlepší funkce.

Poweramp

poweramp

Poweramp patří mezi jeden z nejoblíbenějších přehrávačů a to z mnoha důvodů. Nabízí velké množství motivů a možností nastavení, a tak umožňuje individuální přizpůsobení prostředí. Velkou výhodou je časovač, který přehrávání automaticky vypne, po vámi nastaveném čase. Dále umožňuje zobrazení textu skladby, případně jeho dohledání pomocí musiXmatch pluginu nebo úpravu tagů skladeb. Pro plynulý a nerušený poslech umí Poweramp oříznout ticho na začátku i konci skladby. Snadno zvládá scrobble na last.fm a podporuje mnoho různých hudebních formátů. Pokud si i tak nejste jistí, můžete Poweramp vyzkoušet v patnáctidenní zkušební verzi zdarma a následně se rozhodnout, zda zakoupit plnou verzi, která aktuálně stojí 44,60 Kč.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Rocket Music Player

rocketplayer

Rocket Music Player láká free verzí zcela bez reklam. Playlisty můžete tvořit a upravovat pohodlně i během poslouchání. Stejně jako Poweramp umí načasování vypnutí přehrávání, zobrazení textu nebo scrobble na většinu aplikací. Nespornou výhodou je pak individuální nastavení ekvalizéru pro jednotlivé skladby, celá alba, žánry a interprety. Kromě hudby přehrává i video soubory. Bezplatná verze na rozdíl od Poweramp přehrávače není časově omezená, ale bez upgradování přicházíte o některé výhody, které poskytuje plná verze. Ta se dá koupit za 79,99 Kč a umožňuje podporu více hudebních formátů, stažení přebalu alba, ovládání vyváženosti zvuku nebo třeba crossfade.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Double Twist

doubletwist

Výhodou Double Twistu je synchronizace mezi více zařízeními, ať už jde o smartphone, mp3 přehrávač, PDA nebo třeba PSP. Pokud aplikaci využívají i vaši přátelé, můžete mediální obsah navíc sdílet mezi sebou. Tento přehrávač umí také vytvářet seznamy stop, podle četnosti přehrávání nebo vašeho hodnocení. Přehrávání lze zobrazit ve dvou režimech; v náhledovém režimu můžeme skladbu hodnotit a posouvat, v seznamovém režimu mezi skladbami přeskakovat a oba režimy jdou snadno přepínat. Pro jednoduché přehrávání videa vám Double Twist taktéž poslouží. Pozitivem této aplikace je velmi intuitivní uživatelské rozhraní.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

MixZing

mixzing

Přehrávač MixZing má příjemný a jednoduchý design. Skladby, interpreti, alba a žánry jsou přehledně seřazeny do kategorií. Aplikace nabízí pohodlnou správu skladeb; jejich mazání, nastavování jako vyzváněcí tón nebo úpravu tagů. Také je pomocí přehrávače možné získat nejrůznější informace týkající se dané skladby, ať už biografii interpreta, text skladby, výsledky hledání wikipedie, Googlu, nebo odkaz na youtube. Pro kvalitnější poslech umožňuje aplikace přizpůsobení zvuku s grafickým ekvalizérem. Dále disponuje doporučením skladeb na základě již poslechnutých a stejně jako zmíněné přehrávače také časovačem vypnutí přehrávání.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Shuttle Music Player

shuttlemusic

Shuttle Music Player má více či méně kombinaci funkcí výše zmíněných přehrávačů. Disponuje tedy zobrazením textu, automatickým stažením přebalu alba, časovačem, mnoha tématy, funkcí scrobblingu na last.fm a ekvalizérem pro 6 žánrů. Kromě toho nabízí přehrávání bez mezer, přizpůsobitelné widgety a denní a noční mód. Přehrávač neobtěžuje žádnými reklamami, ani v bezplatné verzi. Upgradovaná verze umožňuje navíc ještě více témat ke stažení, procházení složek nebo úpravu tagů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6 KOMENTÁŘE

  1. Nejsou tyhle klasický přehrávače už mrtvý? Dnes si člověk platí Google Play, Spotify či Deezer a neomezenou legální online hudbu…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here