TOP 10 nejstahovanějších Android aplikací 48. týdne

2

Seznam deseti nejstahovanějších aplikací z Android Maketu v týdnu od 22.11. do 28.11.2010.  Na vrcholu mezi nestahovanějšími aplikacemi se usadily aplikace AppBrain, Angry Birds a Tolking Tom. Na dalších místech se nám objevují velmi dobře graficky zpracované hry a zajímavé aplikace pro každodenní používání.

.

1. AppBrain App Market

appbrainPush aplikace AppBrain propojuje portál AppBrain přímo s Android telefonem. Stačí mít nainstalovanou aplikaci v telefonu, na webu si vybrat aplikace, o které máte zájem. Vytvořit tak seznam a už se jen připojit s telefonem na wifi či 3G aplikace sama dokončí instalaci aplikací ve Vašem telefonu bez nutnosti propojovat telefon s PC kabelem.
Cena: Zdarma
.

2. Angry Birds

Angry BirdsRozhněvaná ptáčata se snaží zničit domeček prasat. Tato velmi úspěšná hra byla stažena během prvního dne více než milionkrát a patří ji první příčka. [více..]
Cena: Zdarma
.

3. Talking Tom Cat

Talking TomMluvící kočka, která opakuje vše, co slyší svým hlasem. Můžete si s ní také hrát, drbat ji či ji dát napít mléko. [více..]
Cena: zdarma

.

4. Barcode Scanner

Barcode readerAplikace čtečky čárkových a QR kódů pro  Android. [více..]
Cena: zdarma

.

5. Droid Odyssey BETA

Droid OdysseaKlasická plošinovka Droid Odyssey Vás povede úžasným světem plných hádanek a rébusu. S Vaším Droidem se budete snažit popřít fyzické zákony při procházení krásnými barevnými scénami.
Cena: Zdarma
.

6. Pocket Legends BETA

Pocket LegendHra pocket Pocket Legends přináší „World of Warcraft na smart telefony“. Jedna z nejlepších MMORPG je nyní dostupná také pro Android, prozatím sice v Beta verzi, ale i tak můžeme hru plnohodnotně vyzkoušet.
Cena: Zdarma

.

7. Tap A Shell

Tap a ShellGraficky velmi pěkná jednoduchá arkádová hra. Účelem hry je klepat na skořápky a zbírat z nich ukryté perly.
Cena: zdarma .

.

8. Miren Browser

Miren BrowserVelmi pěkně zpracovaný webový prohlížeč s jednoduchých uživatelským prostředím, podporou RSS, chytrých záložek, vyhledávání ebooku a hudby. Mezi hlavní přednosti prohlížeče patří rychlost načtení stránky a její vykreslení při srolování, nechybí ani podpora Flashe. Podporovaná verze Androida 1.6 +
Cena: zdarma

.

9. Sleep as an Droid

Sleep as an DroidZajímavá aplikace budíku pro Android, která si nahrává Váš spánek a vyhodnocuje ho. Už se Vám nestane, že by Vás mobil probudil z hlubokého spánku.
Cena: zdarma
.

1O. Crystal TV

Crystal TVCrystal Tv vám umožní sledovat televizi ve Vašem smartphonu obsahuje seznam live stanic s televizním průvodcem.
Cena: zdarma

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here